Ana Sayfa Eğitici Oyuncaklar Yapboz & Puzzle Oyunları
Toplama Kutusu Bulmaca
  • Toplama Kutusu Bulmaca
Toplama Kutusu Bulmaca
Ürün Kodu : BLTYZ-MMAT0210       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  BALATOYZ 2
199.00 TL   Kdv Dahil
-
+
Toplama Kutusu Bulmaca
  • Okulöncesi ve yeni eğitim sisteminde 1. sınıflar için hazırlanmıştır.Oyun çocuklara matematik öğrenmeyi işlem yaptırarak öğretir.
  • Sadece doğru işlemler doğru sayılarla birleşir. Yanlış işlem ve sonuç mümkün değildir.
  • Çocukları kimsenin yönlendirmesine gerek yoktur.
  • Çocukların özgürce çalışması ve kendi kendine öğrenmesine yardımcı olur.
  • Sayıları bilmeyen, matematikle ilk kez tanışan çocuklar, puzzle parçalarını birleştirerek şartlanma yoluyla matematik öğrenebilirler.
  • Çok satanlar arasındadır.
  • Ürünlerimiz sağlık standartlarına sahip lisanslı ürünlerden oluşmaktadır.
  • Ürünlerimizin öncelikli hedefi eğitici olmalarıdır. Bu amaçla Milli Eğitim Bakanlığının belirlemiş olduğu hedef ve kazanımların öğretilmesini sağlayacak tarzda tasarlanmış materyalleri sizlere ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Montossori eğitim anlayısı matematiksel ön görüye ve matematik alt yapısına cok önem verir.Bu özellik çocuklarda öğrenmeyi kolaylaştırır.Edinilen bilgileri saklamayı ve dönüstürmeyi sağlar.Aritmetik oyunu puzzlımız bu anlamda çok önemli bir özelliğe sahiptir.Kavramlar ve onların karşılığı semboller(sayılar) beraber verilmiştir.Bu anlamda çocuğun sayıları bilip bilmemesi belirleyici değildir.Parçalar puzzle formu ile kesildigi için kavramlı ve sayılı işlemler sadece doğru sonuçlarla birlesir.Temel matematiksel alt yapı için gerekli olan bütün özellikler düşünülmüştür.Çocuklar parçaları tamamladıklarında şartlı-refleksle yapılana işlemin çözümün algılayacaklardır.Puzzler formu ile doğru sonucu göreceklerdir.

Kullanım sekli:

6 yaş ve üzeri çocuklar içindir.Bireysel ve kollektif olarak oynanır.Bireysel kullanımda işlem kartları ve sonuç kartları dizilip puzzle formu ile bir araya getirilir.Kollektif kullanımda ise bir hafıza oyunu(memori) gibi değerlendirilir.Bütün parçlar masanın üzerine kapatılır masanın etrafında kac kişi varsa herkes oyuna katılabilir.

* Bu Eğitim Araçları çocuklara öğrenme becerisi kazandırır. Konuların tekrar tekrar çalışılması çocuklarda öğrenmeyi öğrenme alışkanlığı yaratır.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.